Recykling układów elektrycznych i zarządzanie
frakcjami metali

drukuj

Kariera

Podstawą działalności firmy Tesla Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. są kompetentni, lojalni oraz świadomi swojej wartości pracownicy wnoszący swój cenny udział do wspólnego sukcesu firmy. Dlatego poszukujemy ludzi kreatywnych, otwartych na nowe wyzwania, zainteresowanych zdobywaniem nowych doświadczeń oraz chcących poszerzać dotychczasową wiedzę.

Nowych pracowników przygotowujemy i dokładnie wdrażamy w zadania i przebieg procesów w naszym przedsiębiorstwie. Sukcesywnie podnosimy ich kwalifikacje i rozwój zawodowy poprzez odpowiednie szkolenia i środki rozwoju osobistego. 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pracą w naszej firmie prosimy o wysłanie aplikacji na adres e-mail:  lub pocztą na poniższy adres korespondencyjny:

Tesla Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Traugutta 42
05-825 Grodzisk Mazowiecki
z dopiskiem „Dział Kadr Tesla Recycling -Praca”
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Tesla Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Państwa oferty przyjmujemy przez cały rok.

 

 

Rekrutacje

Zapraszamy do składania aplikacji na wskazane powyżej stanowiska.

Osoby zainteresowane procesem rekrutacji  prosimy o wysłanie aplikacji zawierającej CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail:  lub pocztą na poniższy adres korespondencyjny:

Tesla Recycling spółka z ograniczoną odpowiedzialnościa sp. k. 
ul. Traugutta 42
05-825 Grodzisk Mazowiecki
z dopiskiem „Dział Kadr" oraz nazwą stanowiska, na które Państwo aplikują”
 
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Tersla0000000000 Recycling społka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O firmie

Tesla Recycling – wchodząca w skład grupy kapitałowej Elemental Holding - jest liderem polskiego rynku recyklingu układów scalonych i drukowanych oraz elektrośmieci.

Misją firmy Tesla Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań związanych ze zbieraniem, transportem i odzyskiem, w tym recykling, odpadów oraz minimalizacja wpływu naszej działalności na środowisko naturalne, przy zastosowaniu innowacyjnych na krajowym rynku rozwiązań. (więcej)

Kontakt

 

Tesla Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Traugutta 42 
05-825 Grodzisk Mazowiecki 

tel.: +48 22 379 78 21

fax: +48 22 379 78 22

e-mail: