Recykling układów elektrycznych i zarządzanie
frakcjami metali

drukuj

O firmie

Tesla Recycling – wchodząca w skład grupy kapitałowej Elemental Holding - jest liderem polskiego rynku recyklingu układów scalonych i drukowanych oraz elektroodpadów. Kompleksowy zakres usług świadczony przez Tesla Recykling obejmuje ważenie, załadunek, transport oraz odzysk – w tym recykling – odpadów pochodzących z zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz metali żelaznych i nieżelaznych.

Misją firmy Tesla Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań związanych ze zbieraniem, transportem i odzyskiem, w tym recykling, odpadów oraz minimalizacja wpływu naszej działalności na środowisko naturalne, przy zastosowaniu innowacyjnych na krajowym rynku rozwiązań. Działamy zgodnie z najnowszymi dostępnymi technologiami oraz w zgodzie z obowiązującymi zarówno w Polsce jak i w Unii Europejskiej przepisami ochrony środowiska. Kompleksowy zakres usług świadczony przez Tesla Recycling Sp. z o.o. S.K.A. obejmuje ważenie, załadunek, transport oraz odzysk, w tym recykling, odpadów pochodzących z zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz metali żelaznych i nieżelaznych.

Naszym podstawowym kapitałem są pracownicy, którzy dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wiedzy merytorycznej zapewniają Klientom nie tylko profesjonalne wykonanie świadczonych przez Tesla Recyclin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. usług, ale pomagają również prowadzić prawidłową politykę ochrony środowiska. Nasi pracownicy w swojej codziennej pracy kierują się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami Klientów, świadcząc usługi dopasowane do każdego z Nich. Zrozumienie podstaw działalności Klientów pozwala przygotować ofertę, która w największym stopniu będzie spełniała oczekiwania stawiane naszej firmie. Ukierunkowani jesteśmy na stały rozwój oraz pogłębianie długoterminowego partnerstwa.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania korzystnej współpracy.

Tesla Recycling skupuje

  • Podzespoły komputerowe
  • Inne elementy usunięte ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego
  • Metale nieżelazne i złom stalowy
  • Metale szlachetne
  • Metale rzadkie

Kontakt

 

Tesla Recycling Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

ul. Traugutta 42 
05-825 Grodzisk Mazowiecki 

tel.: +48 22 379 78 21

fax: +48 22 379 78 22

e-mail: